• 1
  • 2
  • 3
Що може запропонувати ТОВ "Завод Полімердеталь"?
      Наше підприємство 20 років займається випуском продукції з пластмас: виробів санітарно-технічного призначення, обприскувачів для саду та городу, а також товарів побутового призначення. Напрацьовано чималий досвід інноваційних розробок, конструювання і виробництва.
     ТОВ "Завод Полімердеталь" відповідає за якість своєї продукції і готовий надати сертифікати якості та гігієнічні висновки санітарно-епідеміологічних експертиз.
      "Завод Полимердеталь" пропонує широкий асортимент сантехнічних виробів під торговою маркою SoloPlast (відповідних ДСТУ Б В.2.5-9-97 та ГОСТ 23289-94): сифони для умивальників з переливом і без переливу, для кухонних мийок, для ванн і душових кабін, трапи, наповнювальну і спускну арматуру до зливних бачків, гофровані відводи в каналізацію. Основний матеріал - термостійка, ударотривка пластмаса; металеві комплектуючі - нержавіюча сталь або латунь. Сантехнічною продукцією торгової марки "SoloPlast" комплектуються вироби ТОВ "Церсаніт-Інвест", ТОВ "Дніпрокераміка", Славутинського комбінату "Будфарфор"; на ці підприємства наш завод поставляє в широкому асортименті сидіння з кришками для унітазів і арматуру для змивних бачків.
      Наше підприємство випускає також пневматичні і гідравлічні обприскувачі (що відповідають всім вимогам ДСТУ 2274-93 і ГОСТ 22999-93), а також лійки для саду та городу. Ми дбаємо про безпеку та надійність нашої продукції, кожен обприскувач у виробничих умовах проходить випробування на міцність і працездатність. При необхідності здійснюємо безкоштовний гарантійний ремонт обприскувачів.
      Що стосується товарів побутового призначення, то при випуску даної продукції ми прагнемо задовольнити запити найвибагливіших споживачів. Відра, тази, кухлі, лійки, плечики - все це виготовляється з якісної пластмаси в широків гамі кольорів.
      Ми працюємо для Вас і будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.