Наші послуги
Головна Наші послуги Пластмасові вироби

Виготовлення пластмасових виробів на замовлення

Завод Полімердеталь – найбільший в Україні виробник товарів санітарно-технічного призначення та товарів для дому з пластику. Саме лиття з пластмас вже багато років є профільною діяльністю заводу.

Ми працюємо з прес-формами власного виробництва, а також виготовляємо продукцію на прес-формах замовника. В процесі виробництва використовуються різні види пластику.

№1

виробник
в Україні

30+

років
досвіду

1200+

тонн виробів
на рік

Завод Полімердеталь виконує повний цикл виробництва – від розробки ідеї та моделі виробу до отримання кінцевого зразка. Виробництво відбувається в сучасних виробничих приміщеннях на спеціалізованому обладнанні від провідних світових компаній. 

Сучасні ливарні машини – термопластавтомати, подають розплав у прес-форму, забезпечуючи повну відповідність готового виробу 3D-моделі. Кожен етап робіт у цеху ретельно контролюється фахівцями виробництва і в результаті – замовник отримує продукцію відмінної якості.

Ви можете замовити не тільки вироби з асортименту власної торгової марки SoloPlast, але й іншу продукцію з великого асортименту Завода Полімердеталь, таку як:

  • розпилювачі до самохідних сільськогосподарських обприскувачів 
  • переносні обприскувачі для сезонного обробітку саду та городу з пневматичним та гідравлічним приводом
  • ручні обприскувачі малого об’єму для догляду за хатніми рослинами, миття поверхонь, нанесення мілко дисперсних розчинів і т.д.
  • електро гофру діаметром від 16 до 32 мм.