Про нас

Завод Полімердеталь - найбільший в Україні виробник товарів санітарно-технічного призначення та товарів для дому з пластику. Більше 30 років ми виробляємо сантехнічну продукцію під власною торговельною маркою SoloPlast.

Історія компанії

ТОВ «Завод Полімердеталь» засноване у 1991 році та знаходиться неподалік м. Дніпро.  З того часу наше підприємство постійно розширює асортимент та вдосконалює якість продукції.

Завод Полімердеталь має власну торговельну марку сантехнічної групи – SoloPlast. Вже понад 15 років продукція ТМ SoloPlast користується великим попитом серед приватних клієнтів, будівельних організацій, виробників санітарної кераміки. Всі товари відповідають сучасним вимогам міжнародних та українських стандартів.

Виробнича потужність заводу складає більш ніж 30 термопластавтоматів, що дозволяє виготовляти до 15 тисяч виробів за зміну. Саме тому Завод Полімердеталь є лідером в Україні з виробництва санітарно-технічної продукції.

Наша спеціалізація у розробці та виробництві сантехнічної продукції – це сидіння для унітазу, сифони, арматура для зливних бачків, трапи душові. Окрему частину виробництва займає виготовлення товарів господарського призначення для дому, саду та городу.

Гортай фото

Сертифікати

У 2017 році ТОВ «Завод Полімердеталь» (ТОВ ВКП Сервіс Пак) отримав Підтвердження міжнародної організації зі стандартів ISO в галузі виробництва виробів із пластмас, а саме сертифікат ISO 9001:2015

З кожним роком ТОВ «Завод Полімердеталь» нарощує обсяги випуску продукції. Саме тому, ми відкриті до співпраці під Private Label. Ми маємо власну виробничу базу з виготовлення прес-форм.

ТОВ «Завод Полімердеталь» – це надійний партнер та досвідчений виробник у своїй галузі.

Сертифікат ISO 9001:2015

Політика у сфері якості

Наша місія:

Ми прагнемо бути кращими у своїй сфері діяльності і постійно сприяємо створенню вартості для наших клієнтів спільно з ними, пропонуючи кращі способи задоволення їхніх потреб.

Наша стратегія:

 • Зберігати існуючі і освоювати нові ринки збуту продукції.
 • Розробляти і виводити на ринок необхідні споживачеві види продукції.
 • Покращувати якість продукції, що випускається, послуг на основі вимог і очікувань споживачів.
 • Зберігати трудовий колектив, підтримувати психологічний клімат, який сприяє розвитку та зростанню, а також своєчасному виявленню проблем та їх ефективному вирішенню.

Наша діяльність:

Ми здійснюємо свою діяльність та будуємо свою стратегію, ґрунтуючись на принципах сталого та соціально-відповідального бізнесу. Маючи в своєму розпорядженні високий виробничий та кадровий потенціал, підприємство дотримується свого основного курсу, спрямованого на створення конкурентоспроможної продукції та максимально повне задоволення потреб клієнтів.

У нашій щоденній діяльності, а також під час стратегічного планування, ці питання завжди будуть мати високий пріоритет.  Вище керівництво ТОВ “Завод Полімердеталь” послідовно дотримується стратегії розвитку підприємства, встановлюючи високі стандарти роботи та докладаючи зусилля для дотримання виробництва продукції високої якості.

Наші принципи:

 • Ми відкриті та чесні з нашими клієнтами.
 • Ми не просто уважні до потреб наших клієнтів, ми здатні їх передбачати.
 • Ми готові змінюватися для задоволення потреб наших клієнтів.
 • Щодня ми прагнемо поліпшення та вдосконалення виробничих та операційних процесів в інтересах наших клієнтів.
 • Якість нашої продукції має відповідати вимогам наших клієнтів та перевершувати їх очікування.

Політика вищого керівництва:

 • Підвищення ефективності діяльності підприємства, його конкурентоспроможності, враховуючи інтереси клієнтів, акціонерів товариства, трудового колективу.
 • Систематичний аналіз поточних та майбутніх вимог, очікувань клієнтів та рівня їх задоволеності нашою продукцією.
 • Виконання вимог та постійне поліпшення результативності системи менеджменту якості на основі міжнародного стандарту ISO 9001 : 2015.
 • Планування в рамках системи менеджменту якості з урахуванням ризиків та можливостей для запобігання або зниження їх негативного впливу.
 • Регулярне навчання та підвищення компетентності персоналу.
 • Освоєння нових та вдосконалення існуючих технологій виробництва.
 • Побудова взаємовигідних відносин з постачальниками на основі довіри та партнерства.

Вище керівництво бере на себе відповідальність за реалізацію та доведення до кожного співробітника положень цієї Політики, та закликає весь колектив працювати, як єдина команда!

Наші партнери