Soloplast
Головна Soloplast SoloPlast Сьогодні

SoloPlast Сьогодні

Soloplast Господарчі товари Сантехнічна група

Друзі, Клієнти, Партнери, ми раді вітати вас на сторінках нашого Блогу – нового розділу оновленого сайту soloplast.com.ua.

У цьому розділі ми плануємо розповідати вам про наші розробки, нові моделі та оновлення кольорової гами найпопулярніших товарів. Будемо ділитися з вами рекомендаціями щодо застосування, експлуатації та просування продукції, розповідати про важливі події з життя Заводу Полімердеталь, ділитися планами розвитку.

І сьогодні ми розповімо про те, які події та оновлення відбулися в нас останнім часом.

Ребрендінг сайту soloplast.com.ua:

Все тече, все змінюється… Сьогодні SoloPlast – це компанія, яка орієнтована на сучасні можливості та технології. І це стосується не тільки стратегії компанії щодо ринків збуту, оновлення та автоматизації бізнес-процесів, що покращують взаємодію з Клієнтами та Партнерами. 

Сьогодні нами реалізований ребрендінг важливого каналу комунікації з Клієнтами – сайт soloplast.com.ua

На нашому новому сайті ви можете переглянути розділ Товари, ознайомитися з актуальним асортиментом сантехнічних виробів та товарів з пластику широкого вжитку: для дому, саду та городу. Ви можете дізнатися та замовити Послуги, що можуть допомогти із розширення вашого бізнесу або вирішити питання логістики чи розробки товарів під private label. В розділі Про нас ми ділимося історією компанії, політикою у сфері якості та дотриманням стандартів, що підтверджені сертифікатом ISO 9001:2015 Міжнародної організації зі стандартів в галузі виробництва виробів із пластмас. На нашому новому сайті ви також маєте можливість переглянути оновлені фото виробництва та продукції, зателефонувати чи написати прямо з сайту менеджеру для оформлення замовлення чи отримання консультації, допомоги з вибором продукції. Це можна зробити у розділі Контакти.

Ми поставили собі високу планку в питанні ребрендінгу та розвитку маркетингового напряму, тож найближчим часом чекайте на оновлення дизайну сайту та нові каталоги продукції по категоріям: сантехнічні вироби та господарчі товари з пластику.

Нові моделі та сучасні кольори товарів ТМ SoloPlast:

Постійна співпраця Заводу Полімердеталь із заводами-виробниками сантехніки дає можливість вдосконалювати та виготовляти нові товари сантехнічного призначення: арматуру для зливник бачків, сифони, гідросифони та гофротруби, сидіння для унітазів. Наразі ви вже можете робити передзамовлення на нові моделі кришок для унітазів: швидкоз’ємне з мікроліфтом – артикул СП14-Д, СП15-Д, СП16-Д, сидіння з металевим кріпленням – СП15-М,  сидіння з пластиковим кріпленням – СП15.

Нові кольори прокладок, пробок сифонів: відвід гнучкий складаний – Г0852, сифон Гофросифон Г0105, Г0106, сифон Універсал У0111.

Нові кольори господарських товарів: овальні відра та відра Комфорт, відра Мікс – ВО-14, В10-Б, В10-К1, відра Фрукти 6,10 та 12 літрів – В-06, В-10, В-12, тазиків ТК-010, вішалок, совків, ковшиків, воронок, обприскувачів.

Менеджери відділу продажів допоможуть з вибором, оформленням замовлення та професійною консультацією. Ми завжди відкриті до співпраці та пропозицій, тож ви можете висловити побажання ваших клієнтів щодо моделей товарів чи кольорів і ми радо обговоримо можливості виробництва нової продукції. 

Плани та перспективи розвитку:

Цієї весни ми відвідали величезну європейську виставку для представників будівельного та сантехнічного ринку – ISH 2023 Франкфурт-на-Майні, Німеччина, яка відбувається раз на два роки.

Відвідування цієї події дало поштовх та нові ідеї для розвитку виробництва, впровадження інновацій, нові цікаві знайомства для розвитку партнерства та реалізації продукції ТМ SoloPlast за межами України, в інших країнах сучасної Європи.

В умовах сьогодення для компанії є дуже важливим підтримання високої якості продукції, розширення діяльності у напрямку співпраці з дистрибуторами, а також збільшення обсягів виробництва задля забезпечення потреб українського споживчого ринку, щоб кожен українець мав змогу купувати якісну та сучасну продукцію національного виробника. 

Тож ми відкриті для співпраці та розширення напрямків діяльності виробництва, будемо раді новим знайомствам та посиленню взаємодії з існуючими Клієнтами.Якщо ви дистрибутор, або представник національних торговельних мереж – зв’яжіться з менеджерами напрямку Дистрибуція або напрямку DIY, щоб отримати консультацію, як стати Клієнтом або Партнером SoloPlast.